LT

EN

IMAKEUP BEAUTY RESORT

Beauty Resort – išskirtiniai grožio namai. Čia Jūs rasite Šveicarijos alpių ramybę, vidinę harmoniją ir ypatingus grožio srities specialistus. Jauki prabanga lepina naujausiomis grožio pasaulio tendencijomis ir specialiomis, konkurencijos Lietuvoje neturinčiomis procedūromis. Sertifikuoti meistrai gražina ir kviečia išbandyti geriausias vizažo, šukuosenų ir kirpyklos paslaugas, vyriškų barzdų formavimą, naujausią 6D Microblading antakių procedūrą, Hollywood pedikiūrą atliekamą su karštais rankšluoščiais ir pėdų masažu, SPA manikiūrą, pedikiūrą, kosmetologines – aparatines, injekcines procedūras, ypatingus veido ir kūno masažus bei apsilankyti neeiliniuose grožio vakarėliuose bei seminaruose.

 

Taip pat maloniai kviečiame kartu su ilgametę patirtį turinčiais vizažistais, grožio meistrais atšvęsti įsimintiniausią savo ar draugės gimtadienį, įdomiausią kolektyvo šventę, žavų draugės mergvakarį ar tiesiog eilinę dieną. Norintys atsipalaiduoti ir atgauti jėgas kviečiami  į specialiai Jums tą dieną duris atversiančią Sunday SPA grožio oazę.

 

Jūsų grožis, alpių ramybė, vidinė harmonija slypi Beauty Resort meistrų rankose ir išskirtiniuose grožio namuose!

SKAMBINKITE

All rights reserved. IMakeup 2015

RAŠYKITE

DARBO LAIKAS

I - V   10.00 - 20.00

VI      10.00 - 18.00

ŽEMĖLAPYJE

SEKITE NAUJIENAS

DOVANOKITE

Maloniai kviečiame įsigyti ir padovanoti savo artimiesiems išskirtines paslaugas, kurios telpa į  Beauty Resort dovanų kuponą.

 

- Pageidaujamą paslaugą ar dovanų kupono sumą išsirenkate Jūs.

- Dovanų kuponus galite įsigyti atvykę pas mus į Imakeup Beauty Resort.